Načítám, čekejte prosím ...

Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, o.p.s. se sídlem ve Starém Hrozenkově

Využijte našeho regionálního katalogu a tržnice ekologického zemědělství

Katalog ekologického zemědělství

Tržnice ekologického zemědělství

Nabídka nového vzdělávacího programu Střední zemědělské školy v Rožnově

V lednu 2013 zahajuje Střední škola zemědělská a přírodovědná v Rožnově vzdělávací program "Vzdělávání za účelem vytvoření komunity sedlák-spotřebitel", který je určen pro účastníky dalšího vzdělávání tj. například i pro zemědělce a lektory. Účastníci kurzu budou vzděláváni ve 4 modulech (agrotechnika plodin vhodných pro přímý prodej, ITCa multimédia, ekonomika a marketing, tvorba a údržba krajiny), budou také moci navštívit během 2 exkurzí i některé ekologické farmy ve Zlínském kraji i jiných krajích. Program je podpořen z Operačního programu vzdělávání pro konkurenceschopnost. Kurz bude zahájen v lednu 2013. Ukončení projektu je plánováno na únor 2014. Bude probíhat i e-learningová forma vzdělávání. Zájemci se ještě mohou přihlásit na kontaktech uvedených na stránkách školy.

V lednu 2013 zahajuje Střední škola zemědělská a přírodovědná v Rožnově vzdělávací program  "Vzdělávání za účelem vytvoření komunity sedlák-spotřebitel", který je určen pro účastníky dalšího vzdělávání tj. například i pro zemědělce a lektory.  Účastníci kurzu  budou vzděláváni ve 4 modulech (agrotechnika plodin, ITC, ekonomika a marketing, tvorba a údržba krajiny), budou také moci navštívit během 2 exkurzí i některé ekologické farmy ve Zlínském kraji i jiných krajích, některé přednášky povedou lektoři působící dlouhá léta v ekologickém zemědělství.  Program je podpořen z Operačního programu vzdělávání pro konkurenceschopnost. Kurz bude zahájen v lednu 2013. Ukončení projektu je plánováno na únor 2014. Bude probíhat i e-learningová forma vzdělávání. Zájemci se ještě mohou přihlásit na kontaktech uvedených na stránkách školy.

Ing. Vilma Hladíková, SŚZePř Rožnov pod Radhoštěm, info@szesro.cz nebo hladikova@szesro.cz, tel.: 571 654 390, 739 351 294.     

http://www.szesro.cz

Aktuality v EZ podpořeny z Programu švýcarsko-české spolupráce v rámci projektu "Multifunkční síť ekologického zemědělství ve Zlínském kraji". www.swiss-contribution.cz; www.nadacepartnerstvi.cz

15. led, 2013 · IS Kopanice

Další v rubrice